Dana, 03.04. 2015. u prostorijama MSŠ „Mehmedalija Mak Dizdar“ održano je redovno takmičenje iz Islamske vjeronauke za 1. razrede srednjih škola na nivou Medžlisa islamske zajednice Breza. Učešće u takmičenju je uzelo  8 učenika. Gimnaziju “Muhsin Rizvić” su predstavljali: Uzunović Aida, Solak Naida, Imamović Nejla i Tabaković Jusuf. Na pomenutom takmičenju učenici naše škole pokazali su zavidne rezultate osvojivši 1. i 2. mjesto. Prvo mjesto pripalo je Uzunović Aidi, učenici I-b razreda, dok je 2. mjesto zauzela Solak Naida, učenici I-c razreda. Medžlis islamske zajednice Breza je osigurao i prigodne nagrade najboljim učesnicima takmičenja na čemu im toplo zahvaljujemo.
Prvoplasirana Uzunović Aida je stekla pravo na učešće u takmičenju na nivou Sarajevskog muftijstva koje je planirano 15.04. 2015. Čestitamo našim učenicama i želimo da u budućnosti nižu još veće uspjehe.